VÍCE O COLOSTRU

colostrum2_Ciste

Už jste tohle slovo slyšeli, ale báli jste zeptat na podrobnosti? Nebo snad přesně víte, o jak revoluční výživový doplněk se jedná? Pojďme se společně podívat na kloub tomuto cennému pomocníkovi.

Posílit organismus potřebuje většina z nás. Žijeme v době, kdy bohužel roste počet onemocnění plynoucích z poruch imunity, alergií, objevují se nové chřipkové viry. Sáhněte proto po Colostru. Je vhodné jak pro dospělé, tak pro děti a nemá známé vedlejší účinky.

O co přesně jde?

Kravské mlezivo, sekret vylučovaný prsní žlázou těsně po porodu, představuje pro novorozence kromě své výživové hodnoty s vysokým obsahem vitamínů, minerálů, stavebních kamenů bílkovin rovněž nenahraditelný zdroj látek ovlivňujících vývoj imunity, látek poskytujících přímou ochranu proti mikroorganismům a faktorům působících na růst a obnovu buněk. Vysoký podíl životně důležitých komponentů zabezpečuje Vaše zdraví a energii do života.

Kravské colostrum je druhově nespecifické s asi 30-40 x vyšší biologickou aktivitou než lidské. Pro svůj vysoký obsah imunoglobulinů a regulátorů imunity, jako jsou laktoferin, lozozym nebo interferon, je prospěšným doplňkem léčby akutních
i opakujících se bakteriálních, virusových či parazitárních infekcí, zánětu střevního systému, infekčních průjmů, kloubů. V porovnání s mlékem obsahuje laktózu v zanedbatelném množství a proto je dobře tolerované i osobami s nesnášenlivostí mléčného cukru.

Ve zkratce: napomáhá urychlit Vašemu uzdravení, když Vás přepadne třeba jen viróza. Zkuste ho.

COLOSTRUM COMPACT 60 TABLET  COLOSTRUM PEARLS 60 G  COLOSTRUM DIRECT 125 ML