VÍCE O ALOE VERA

Lidé, kteří žijí ve městech, mají málo pohybu, kouří a pijí alkohol, jí tepelně upravenou stravu a příliš sladká nebo mastná jídla si zadělávají na řadu civilizačních chorob. Jejich psychický tlak stále narůstá a oni pak cítí, že se v nich vše svírá, jsou pod stresem. Za tímto svírajícím pocitem se skrývá jeden z mechanismů našeho těla, cévy se zužují. Zúžení nejtenčích cév (kapilár) pak vede k nedostatku kyslíku. Naše buňky se snaží přežít a tak nějakou krátkou dobu fungují bez potřeby kyslíku. Jenže ejhle, nedostatek kyslíku vede k překyselení našeho organismu a ten tak podstupuje enormní zátěž. Naše tělo se dostává do začarovaného kruhu, který značnou měrou rozhoduje o nemoci a zdraví.

Následkem jsou choroby, mezi které patří: chronické záněty a rakovina, vysoký krevní tlak, arterioskleróza, alergie a atopický ekzém, mrtvice a srdeční infarkt.

Mezi přirozené léčebné prostředky patří Aloe vera, protože:

  1. Aloe vera působí na příčiny nemocí – zúžené cévy!
  2. Je zdravou rostlinou stejně jako ovoce a zelenina. Může být přirozenou součástí zdravého životního stylu.
  3. Jedná se o nejstarší a nejtradičnější léčivou rostlinu na světě.
  4. Vědci v ní objevili více než 150 obsažených zdraví prospěšných látek.

 

Její účinky: zbaví Vás kyselin, odpadních látek, tuků a jedů.

Znovuobnoví zdravou průchodnost cév a to v oblasti, kde byly tyto cévy vlivem stresu, nezdravé stravy a znečištěného životního prostředí zúženy.

Látky obsažené v Aloe vera gelu působí na mikroskopická tělíska na vnitřních stěnách cév (kapilár). Ta jsou u většiny populace zvětšená. Vitální drink z aloe působí na tato tělíska tak, že ty mohou opět splasknout a nabydou normální vnitřní průměr. Následkem toho krev proudí lépe a tkáně i buňky jsou patřičně zásobovány. Kyseliny jsou zneutralizovány, jedy a odpadní látky jsou pomalu odplavovány. Napravený průtok krve poskytuje tělu samouzdarvení.

Aloe vera při dlouhodobém užívání léčí civilizační nemoci chronického charakteru:

Onemocnění srdce, krevního oběhu a cévního systému,

chronické záněty, onemocnění žaludku a střev,

alergie, kožní choroby, atopický ekzém,

parkinsonova choroba, roztroušená skleróza, revma a v neposlední řadě rakovina.

Doporučené dávkování Aloe Vera Drinking Gelu:

U všech těchto onemocnění platí, postupné zvyšování dávek. Tělo si musí pomalu zvyknout, proto začněte s výrazně nižším dávkováním např. 3 x 5 ml denně. Tyto dávky po týdnech zvyšujte na max 3 x 30 ml za den. Po čtyřech týdnech již můžete zůstat u Vaší plné dávky. Ta se může odvíjet také od vaší hmotnosti. Tzn. vypijte tolik mililitrů denně, kolik vážíte kg. Např. 60 kg odpovídá 60 ml za den, ve dvou až třech rozložených dávkách. Aloe užívejte nalačno a nezapíjejte horkými tekutinami. Předpokladem úspěchu je pravidelné a dlouhodobé pití Aloe Vera gelu. Na začátku Vaší přírodní léčby může nastat krátkodobé zhoršení stavu, tělo se detoxikuje.

Přejeme sladký úspěch v uzdravení.

8075080800