21 druhů ovoce - vitamínová exploze

Nedostatečné zdroje vitamínů

O důležitosti vitamínů a jejich nenahraditelných účincích máme obecně široké povědomí a snažíme se je přijímat konzumací ovoce a zeleniny. V období chemických postřiků a rychlopěstování se, ale může naše snažení snadno minout účinkem. Rajče, které vypadá na pohled lákavě, ve skutečnosti nemusí tělu dodat tolik „dobrého“, kolik bychom očekávali.

 

Co je Vita Active?

IMG_9491

 

Vita Active je koktejl vitamínů z 21 druhů ovoce a zeleniny. K tomu obsahuje řadu stopových prvků a minerálů, které mají nezastupitelný vliv na fungování lidského organismu.
Obsahuje červené hrozny, jablka, višně, bezinky, švestky, černý rybíz, ostružiny, šípek, červený rybíz, broskve, trnky, meruňky, jahody, borůvky, maliny, citrón, arónovou třešeň, ostružiník boysen, rajče, rakytník, karotku.

Vitamíny jsou opravdovými multitalenty. Vitamíny D a B6 podporují imunitní systém, vitamín B12 podporuje buněčné dělení a vitamín B1 je nezbytný pro zdravé srdce. Všechny tyto vitamíny naleznete v produktu VitaAktiv.

Doplněk stravy z 21 koncentrovaných druhů ovoce a zeleniny a 10 vitamínů

Doporučení

Vita Active je vhodný pro všechny věkové kategorie, od dětského věku po stáří. Je to výborný tip pro rodiče, jejichž děti odmítají jíst ovoce a zeleninu. Navíc je zcela bez barviv a přidaných konzervačních přísad. 


Složení: 

koncentráty z ovoce a zeleniny (95 %, obsahující červené víno, jablka, višně, bezinky, černý rybíz, šípky, jahody, ostružiny, karotku, trnky, borůvky, arónové třešně, švestky, červený rybíz, rakytník, citrony, broskve, meruňky, maliny, malinoostružiník, rajčata), dextróza, vitamin E, emulgátor (slunečnicový lecitin), niacin, kyselina pantotenová, vitamin B12, biotin, vitamin D3, vitamin B6, thiamin, riboflavin, kyselina listová. 
IMG_9493

 

Doporučené dávkování: 

1x denně jedna odměrka naplněná po značku (5 ml) během jídla nebo po jídle. Před použitím protřepejte. VitaAktiv si můžete namíchat jako střik s vodou, konzumovat s jogurtem, dezertem nebo musli. Doporučuji užívat jej dlouhodobě.

Upozornění 

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada vyvážené a pestré stravy. Ukládejte mimo dosah malých dětí. Skladujte při teplotě do + 25 °C. Po otevření dobře uzavřete, skladujte v chladničce a spotřebuje do 5 týdnů od otevření. 

 

 


Martin Laimar

LR partner