Překyselený organismus?

  V tomto článku si ukážeme co způsobuje překyselený organismus. Jak víme překyselení organismu bývá nejčastější příčina všech našich problému se zdravím. Žádný doktor jej za vás nevyřeší a vy si možná lámete hlavu nad tím, jak udržet správnou rovnováhu pH v těle. Také víme, že správnou skladbou stravy můžeme ovlivnit  ideální rozmezí pH. Avšak přiznejme si, kdo má v dnešní uspěchané době čas dodržovat zásady zdravé výživy?   ProBalance dosáhnete vyváženého pH.

Důvody

 Dlouhodobě překyselený jedinec má větší sklony k únavě a celkový nedostatek energie, trpí na oslabení imunity se sklonem k opakovaným infekcím, mívá opakované bolesti hlavy, jeho nálada je depresivní, může mít kožní problémy (ekzém, lupénku), je citlivý na chlad, má poruchy prokrvování, má větší sklon k alergiím a  autoimunitním chorobám.

Zdroje překyselení

V dnešní době je zdrojem překyselení nejen potrava, ale také kouření cigaret, černý čaj, káva, znečištěné životní prostředí,  pesticidy v potravinách - ovoci, zelenině, jsou to také konzervanty v potravě, kyselé deště, exhalace továren, emise výfukových plynů a také léky.

 pH

 

Odkyselení 

Pro BALANCE je přípravek obsahující minerální látky a stopové prvky:

  • Draslík: na udržení srdečního rytmu a krevního tlaku
  • Hořčík: je důležitý pro správnou činnost svalů a nervů, zlepšuje Vaši paměť a myšlení
  • Vápník: podporuje činnost svalů, nervů, udržuje silné a zdravé zuby a kosti
  • Chrom: snižuje chuť na sladké, udržuje optimální hladinu krevního cukru, nezatěžuje organismus
  • Dále obsahuje sodík, měď, molybden

 

Měření pH 

 Změřte si vaše pH v moči a podle toho vyzkoušejte a správně užívejte přípravek Pro Balance. Moč měříme pomocí pH papírků zakoupených v lékárně 3x denně a řídíme se ideálním rozmezím pH 6,5 -7,0.

Dávkování podle PH moči:

davkovani-­ probalance

 ProBalance podávejte v průběhu jídla a zapíjejte vodou.

Nepodávejte těhotným ženám a dětem do 6 let!

Děti 7 – 12 let 2 x 1 – 3 x 2 tbl./den
Děti nad 12 let 3 x 3 – 3 x 4 tbl./den
Dospělí  3 x 4 nebo 2 x 6 tbl./den

 

 

 

 

Novoroční dieta

 Pokud držíte zrovna novoroční nebo jakoukoliv jinou dietu. Vaše tělo má sklon k překyselení. ProBalance udrží acidobazickou bilanci v rovnováze a vy se pak budete při hubnutí cítit skvěle.

Jak udržet vaše PH vyrovnané?

  • Správná a pestrá skladba stravy
  • Dostatek kvalitního spánku
  • Pohyb, procházky, golf
  • Vyhýbejte se stresu

 

Jaké máte zkušenosti s překyselením vy?  Přidejte s k nám na Facebooku. Můžete nám napsat své zkušenosti do zprávy nebo do příspěvku a podělit se s ostaními jak vám PRO BALANCE pomohl?

 

Martin Laimar

LR partner

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení