Překyselený organismus?

  V tomto článku si ukážeme co způsobuje překyselený organismus. Jak víme překyselení organismu bývá nejčastější příčina všech našich problému se zdravím. Žádný doktor jej za vás nevyřeší a vy si možná lámete hlavu nad tím, jak udržet správnou rovnováhu pH v těle. Také víme, že správnou skladbou stravy můžeme ovlivnit  ideální rozmezí pH. Avšak přiznejme si, kdo má v dnešní uspěchané době čas dodržovat zásady zdravé výživy?   ProBalance dosáhnete vyváženého pH.

Důvody

 Dlouhodobě překyselený jedinec má větší sklony k únavě a celkový nedostatek energie, trpí na oslabení imunity se sklonem k opakovaným infekcím, mívá opakované bolesti hlavy, jeho nálada je depresivní, může mít kožní problémy (ekzém, lupénku), je citlivý na chlad, má poruchy prokrvování, má větší sklon k alergiím a  autoimunitním chorobám.

Zdroje překyselení

V dnešní době je zdrojem překyselení nejen potrava, ale také kouření cigaret, černý čaj, káva, znečištěné životní prostředí,  pesticidy v potravinách - ovoci, zelenině, jsou to také konzervanty v potravě, kyselé deště, exhalace továren, emise výfukových plynů a také léky.

 pH

 

Odkyselení 

Pro BALANCE je přípravek obsahující minerální látky a stopové prvky:

  • Draslík: na udržení srdečního rytmu a krevního tlaku
  • Hořčík: je důležitý pro správnou činnost svalů a nervů, zlepšuje Vaši paměť a myšlení
  • Vápník: podporuje činnost svalů, nervů, udržuje silné a zdravé zuby a kosti
  • Chrom: snižuje chuť na sladké, udržuje optimální hladinu krevního cukru, nezatěžuje organismus
  • Dále obsahuje sodík, měď, molybden

 

Měření pH 

 Změřte si vaše pH v moči a podle toho vyzkoušejte a správně užívejte přípravek Pro Balance. Moč měříme pomocí pH papírků zakoupených v lékárně 3x denně a řídíme se ideálním rozmezím pH 6,5 -7,0.

Dávkování podle PH moči:

davkovani-­ probalance

 ProBalance podávejte v průběhu jídla a zapíjejte vodou.

Nepodávejte těhotným ženám a dětem do 6 let!

Děti 7 – 12 let 2 x 1 – 3 x 2 tbl./den
Děti nad 12 let 3 x 3 – 3 x 4 tbl./den
Dospělí  3 x 4 nebo 2 x 6 tbl./den

 

 

 

 

Novoroční dieta

 Pokud držíte zrovna novoroční nebo jakoukoliv jinou dietu. Vaše tělo má sklon k překyselení. ProBalance udrží acidobazickou bilanci v rovnováze a vy se pak budete při hubnutí cítit skvěle.

Jak udržet vaše PH vyrovnané?

  • Správná a pestrá skladba stravy
  • Dostatek kvalitního spánku
  • Pohyb, procházky, golf
  • Vyhýbejte se stresu

 

Jaké máte zkušenosti s překyselením vy?  Přidejte s k nám na Facebooku. Můžete nám napsat své zkušenosti do zprávy nebo do příspěvku a podělit se s ostaními jak vám PRO BALANCE pomohl?

 

Martin Laimar

LR partner